Pirmdiena, 04.03.24, 07:44 | Reģistrācija/Регистрация | Ieeja/Вход
LV Mani pakalpojumi

Cilvēks dzīvojot, darbojoties, ļoti bieži nonāk bezizejas situācijās, kur nespēj palīdzēt ne paša zināšanas, ne iepriekšējā pieredze, ne tehniskas un praktiskas iemaņas. Bet viņa vēlme rīkoties ir tik liela, vēlme rast izeju no situācijas, kurā viņš ir nonācis, ka virza viņa nomaldījušos apziņu meklēt izeju.
Mans uzdevums – ir izzināt likumus, kas virza cilvēkus, saskaņot savus soļus ar Augstāko Spēku gribu un piesaukt tos palīdzēt cilvēkam situācijās, kad viņš pats nespēj atrisināt tās saviem spēkiem. Es strādāju caur Radītāja Gaismu un Mīlestību, pie kā man ļāva pietuvoties mani sasniegumi un panākumi pašattīstības ceļā.
Es varu palīdzēt un atbalstīt kritiskos dzīves brīžos, varu aizsargāt no briesmām un paveikt visu to, kas ir manos spēkos!

Tad, kas īsti ir manos spēkos? Cik tālu sniedzas mans Spēks un Pieredze?

Mana maģiskā-garīgā prakse turpinās jau 26 gadus. Šajā laikā mana dzīve man ir ļāvusi iepazīt gan daudzus tumšās puses ceļus, gan arī gaišās. Jāatzīst ir tas, ka līdzīgais pievelk līdzīgo, un lai kā to dažreiz negribētos atzīt, tomēr šis likums pārsteidz ar savu precizitāti. Tāpēc, tiem, kuri meklē kā pieburt vai uzlikt lāstu, es varu tikai ieteikt turēties no tā visa pa gabalu, jo par to ir jāmaksā ļoti augsta cena. Ticiet - pārāk augsta.
Es to zinu, jo pati esmu ar to nodarbojusies, esmu ar savu pieredzi (ne vienu vien gadu) pārliecinājusies, ka ir likumi un saistības, kuras nav iespējams ignorēt, neskatoties uz to, kāda ir pārliecība.
Tāpēc es ar to vairs nenodarbojos, taču šī pieredze man ļauj maksimāli efektīvi cīnīties ar situācijām, kad ir iesaistītas tumsas enerģijas. Un tas man ir milzīgs pluss, jo ienaidnieku zinot tikai personiski mēs spējam visefektīvāk izvēlēties ieročus, ar ko ar tiem cīnīties.
Tātad – visi tie, kuri meklē tumsas spēku iejaukšanos – netraucējiet mani! Jo es zinu!
Bet tiem, kuriem ir vajadzīga dabas, gaišo, Augstāko Spēku palīdzība – tiem manas durvis ir plaši atvērtas! 

Zemāk publicēju savas prasmes:

♦ zīlēšana, situāciju diagnostika ar Taro;

♦ piebūrumu, piesaistes diagnostika un likvidēšana;

♦ jebkuru tumsu enerģiju (lāstu, bojājumu, ļaunu acu, vārdu) diagnostika un likvidēšana;

♦ problēmu risināšana mīlestībā; ģimenes stiprināšana, attiecību regulēšana; mīlestības enerģijas piesaukšana dzīvē;

♦ problēmu risināšana biznesā un finanšu darbos;

♦ veiksmes, labklājības un harmonijas piesaukšana dzīvē;

♦ personības krīzes risināšana;

♦ jebkādu situāciju patiesās dabas izzināšana un risināšana;

♦ talismanu, amuletu un sargātāju radīšana;


Uz kā balstās mans darbs?

Jebkurā situācijā ir vajadzīga diagnostika. Bez tās kaut ko noteikt uz labu laimi nav iespējams. Pat, ja Jums liekas, ka Jūs visu ļoti labi ziniet, vienmēr var atrasties kas tāds, kas var būtiski ietekmēt situāciju. Tāpat, ja ir situācijā iesaistīti citi cilvēki, Jūs nevariet būt droši un zināt, kas īsti notiek viņu galvās, sirdīs, domās, patiesajos motīvos. Bet uz šiem jautājumiem un vēl vairāk var atbildēt diagnostika, ko es veicu!
Tāpat diagnostika ir nepieciešama, lai atrastu vispiemērotāko risinājumu. Tāpēc muļķīgi ir domāt, ka, ja pie manis vēršas ar jautājumu par mīlestību, tad es Jums došu tūlītēju atbildi un universālu risinājumu. Cik cilvēku tik enerģiju, cik situācijas tik atrisinājumu.
Griežoties pie manis pēc palīdzības, Jūs variet būt droši, ka es izdarīšu visu, kas ir manos spēkos, lai Jums palīdzētu, turklāt, es piedāvāju tādus risinājumus, kas ir ilglaicīgi un noturīgi, un tādus, kas nesabojās Jūsu dzīvi un nepadarīs to ar laiku sliktāku, kas bieži vien notiek, kad cilvēki griežas pēc palīdzības pie viltniekiem ar melno maģiju. 

Par izmaksām.

Dzīvē viss ir saistīts ar atdošanas un saņemšanas principu.

Mana darba cena ir atkarīga no situācijas. Arī diagnostikas cena var svārstīties atkarībā no vajadzīgās informācijas iegūšanas daudzuma. Jebkurā gadījumā precīzu cenu es Jums uzrakstīšu, kad saņemšu Jūsu vēstuli uz šo e pastu: jerajara@gmail.com
Kopumā manu pakalpojumu cena ir pieņemama un attiecīga ieguldītajam darbam. 

Lai ar Jums Veiksmes un Gaismas Spēki!

Ar cieņu JeraJara.

Copyright MyCorp © 2014 |