Pirmdiena, 04.03.24, 07:54Galvenie/Главные | Reģistrācija/Регистрация | Ieeja/Вход

Sadaļas kategorijas

Taro klājumi/Расклады Таро

Aizsardzības talismans/Талисман защиты
 

Aizsardzības talismans
Талисман защиты
 

Taro: Zobenu dūzis - vērtību aizsardzība, aizsardzība kā atspoguļojums (spoguļa efekts), ienaidnieku vai pretdarbību neitralizācija, taisnās tiesas princips, negatīvo enerģiju iekļuves novēršana, pāridarītāja sodīšana, nevēlamu procesu apturēšana (situācijas iesaldēšana), aizsardzība no ienaidniekiem, no maģiskām darbībām, attiecību/ģimenes aizsardzība.
Akmeņi: melnais oniks, obsidiāns, tīģeracs.
Rūnas: tiek pielāgota attiecīgi īpašnieka vajadzības mērķim.

♦ Melnais oniks ir apveltīts ar spēcīgu enerģētika, kas spēj aizsargāt savu īpašnieku no bojājumiem, noskaudumiem un pat nelaimes gadījumiem. Bez tam viņš aizsargās arī no svešas maģijas, apveltīs ar veiksmi, attīrīs auru. Aizsargās no apmāna, nodevības un tenkām.
♦Obsidiāna pati galvenā un pamatīpašība ir - aizsardzība, jo viņš ir apveltīts ar īpašu spēju: aprīt enerģiju. Viņš ir spējīgs atklāt melus, uzspēlētu uzvedību un atgriež katram visu pēc nopelniem. Akmens aizsargās no citu cilvēku sliktiem nodomiem - tas apēdīs visu negatīvo enerģiju un pēc tam kā spogulis atgriezīs to avotam.
♦ Arī tīģeracs arī ir apveltīts ar aizsardzības enerģiju - akmens pasargās savu īpašnieku no ļauniem spēkiem, maģiskiem bojājumiem, noskaudumiem, pat no traumām, briesmām un priekšlaicīgas nāves.

♦ Šis ir ļoti nopietns aizsardzības maģiskais palīgs. Talismans īpaši noderīgs būs ekstrasensiem, populāriem cilvēkiem un citiem, kuri ir uzmanības lokā. Jebkurā gadījumā, tas būs labs palīgs situācijās, kad ir slikta priekšnojauta, baiļu sajūta, uzstājoties vai ziniet, ka kāds pret Jums aktīvi negatīvi iedarbojas. Talismanu katru dienu uz ķermeņa nenēsā (izņemot gadījumos, kad jūtiet, kad to vajag, vai kad ziniet, kad pret Jums aktīvi pretdarbojas).


♦ Maģiskā palīga cena: 30 eiro
♦ Piegāde DPD pakomātā Latvijā bez maksas.
♦Komplektā: kastīte, talismans, pārsteigums, rezerves diegi (ja gadījumā ar laiku izstaipās, vai arī vajag pielāgot citu izmēru);Talismana aktivizācijas rituāls (katram talismanam tas ir atsķirīgs);


♦Attēlā redzamā aproce ir paraugs, attiecīgi izmēram akmeņu skaits palielinās/samazinās.

♦Ja vēlies šo talismanu iegādāties, raksti man privātu ziņu, norādot izmēru un dizainu, kas Tev patīk visvairāk, kā arī izvēlies rūnu, kas norādīta piedāvājuma sākumā.

Piedāvājums: pieejams.

Таро: Туз Мечей - защита ценностей, защита как отражение (зеркальный эффект), нейтрализация врагов или противодействия, принцип справедливого суда, предотвращение негативных энергий, наказание обидчика, остановка нежелательных процессов (замораживание ситуации), защита от врагов, от магических действий, защита отношений/семьи. 
Камни: черный оникс, обсидиан, тигровый глаз. 
Руны: подбирается в соответствии с целями и потребностями владельца. 

♦Черный оникс наделен мощной энергетикой, способной защитить своего владельца от порчи, сглаза и даже несчастных случаев. Кроме того, он еще и защитит от чужой магии, подарит удачу, очистит ауру. Защитит от обмана, предательства и сплетен. 
♦Главное и основное свойство Обсидиана – защита, ведь он наделен особой способностью: поглотить энергию. Он способен обнаружить ложь, фальшивое поведение и возвращает каждому все, что он заслуживает. Камень защитит от чужих плохих намерений – он поглотит всю негативную энергию, а затем, как зеркало, вернет ее к источнику. 
♦ Тигровый глаз также наделен защитной энергией – камень защищает своего владельца от злых сил, порчи, зависти, даже от травм, опасностей и преждевременной смерти. 

♦Это очень серьезный защитный магический помощник. Талисман будет особенно полезен экстрасенсам, популярным людям и другим людям, находящимся в центре внимания. В любом случае он станет хорошим помощником в ситуациях, когда возникает плохое предчувствие, чувство страха или вы знаете, что кто-то активно действует негативно по отношению к вам. Талисман не носят на теле каждый день (кроме тех случаев, когда вы чувствуете в нем необходимость или когда знаете, что кто то вам активно противостоит).

♦ Цена волшебного помощника: 30 евро.
♦ Доставка в посылке DPD по Латвии бесплатная. 
♦В наборе: коробочка, талисман, сюрприз, запасные нитки (на случай, если со временем растянется или понадобится подкорректировать другой размер); Ритуал активизации талисмана (у каждого талисмана разный);

♦Браслет на фото - образец, количество камней увеличивается/уменьшается в зависимости от размера. 

♦Если вы хотите купить этот талисман, напишите мне в личное сообщение, указав размер и дизайн, который вам больше всего нравится, а также цель, указанную в начале предложения. 

Предложение: доступно.

 

 
 
  
Kategorija/Категория: Amuleti/Амулеты | Pievienoja/Добавил: JeraJara (28.12.23) | Autors/Автор: JeraJara
Skatījumu skaits/Просмотры: 60 | Atslēgvārdi/Ключевые слова: aizsardzība no ienaidniekiem, нейтрализация врагов или противодей, наказание обидчика, принцип справедливого суда, остановка нежелательных процессов (, aizsardzības talismani, предотвращение негативных энергий, защита, aizsardzības amul, maģiska aizsardzība, защита от врагов
Komentāru kopskaits/Число комментариев: 0
Jūsu vārds/Ваше имя *:
Sūtītāja e-pasts/Ваша почта *:
Web-site:
Vēstules tēma/Тема письма *:
Ziņojuma teksts/Сообщение *:
Vietnes reitings:
Drošības kods/Код *:

Copyright MyCorp © 2014 |